PAŞABAHÇE ARDA TÜRKMEN HAZIRLIK SETİ 4 PARÇA 259035 1081466 (59414+59314+59614+52052) BORCAM SET | Kase/Dondurmalık | Pasta Servis | GRS Home

Kategoriler

Stok Kodu:  259035

PAŞABAHÇE ARDA TÜRKMEN HAZIRLIK SETİ 4 PARÇA 259035 1081466 (59414+59314+59614+52052) BORCAM SET

Kargoya veriliş süresi: 
1 Gün
İNDİRİM!
30%
99,99 TL
69,99 TL (KDV Dahil)
Havale Fiyatı : 66,49 TL
ad.
Sepete Ekle
Bu ürünü satın aldığınızda kazanacağınız puan 0,70 TL

Paşabahçe 4 Parça Arda Türkmen Hazırlık Seti

 
Yemek hazırlarken en fazla ihtiyaç duyulan mutfak gereçlerinden dördü, Türkiye’nin iki “mutfak” uzmanının işbirliğiyle size sunuluyor: Ekranların sevilen yüzü, ünlü şef Arda Türkmen ve Türkiye’nin önde gelen güvenilir markalarından Paşabahçe. Mutfağınıza geçtiniz ve hevesle yemek tarifini uygulamaya başladınız. Tam ihtiyacınız olan kâseleri bulamıyorsunuz. Biri yeterince derin değil, birinin malzemesi çok da sağlıklı sayılmaz. Bu noktada bu pratik, faydalı, özel set hayatınızı kolaylaştırıyor.
 
Paşabahçe 4 Parça Arda Türkmen Hazırlık Seti Nelerden Oluşuyor ?
 
Arda Türkmen’in tercihleri ve yol göstericiliği ile Paşabahçe tarafından hazırlanan set :
 
Ürün İçeriği
26 cm. çapında ağız genişliğine sahip çukur kase
21,5 cm çapında ağız genişliğine sahip çukur kase
17 cm çapında ağız genişliğine sahip çukur kase
Paşabahçe’nin ölçü cam bardağından oluşuyor.
 
 
Bu sete Neden Sahip Olmalısınız?
“Doğru malzemeler ile yemek yapıyorum” hissi size güven verecek, sizi motive edecek. Size sadece, yaratıcılığınızı ve elinizin lezzetini eklemek kalacak.
Yemeklerinizi en sağlıklı malzeme olan “cam” kaseler ile hazırlamış olacaksınız.
Bu oldukça faydalı set, belki de Arda Türkmen takipçisi arkadaşınıza vereceğiniz harika bir hediye olacak.
Siz Arda Türkmen’in milyonlarca takipçisinden biriyseniz, onun yemek hazırlarken sıklıkla kullandığı ve onun seçtiği malzemelerle yemek yapıyor olmaktan mutluluk duyacaksınız.  Onun tariflerine ise, kendisinin önerdiği ölçü ve hazırlama kaplarını kullandığınız için tamı tamına uyabilmiş olacaksınız. 
Kaseler ısıya dayanıklı oldukları için fırında kullanılabilirler, böylece dilerseniz kaselerinizle yemeğinizi hazırlayabilecek, pişirebilecek hatta servis edebileceksiniz. 
Kaselerinizi yemek hazırlarken kullanmadığınız zamanlarda kahvaltılık gevrek, çorba, yoğurt, salata gibi sıklıkla tüketeceğiniz ürünlerin servisi için kullanabilirsiniz.
Evinizin kendine güvenli şefi olmanız için, şık tasarımıyla da mutfağınızı süsleyecek yardımcılarınızı yani Arda Türkmen Paşabahçe hazırlık setinizi bir an önce edinmelisiniz.


 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor